NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY
31.12.2017

Dziś przeżywamy ostatni dzień roku 2017. W czasie Mszy świętej dziękowaliśmy Bogu
za wszystkie łaski otrzymane w mijającym roku 2017 i prosiliśmy o błogosławieństwo
Boże na Nowy 2018 rok.

Jutro, w poniedziałek Nowy Rok - Światowy Dzień Pokoju - Uroczystość Świętej
Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 8.45, 10.45 i 15.00.

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek - dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne
I piątek - dzień wynagrodzenia NSPJ za wszystkie grzechy.

W sobotę uroczystość Trzech Króli. Msze o godz. 8.45 i 10.45.
Jest to zarazem I sobota miesiąca.
O godz. 8.15 odmówimy Różaniec w ramach spotkania Żywego Różańca.

Ze względu na kolędy w tym tygodniu od wtorku do piątku Msze św. o godz. 14.30


PLAN KOLĘD

28    grudnia- czwartek - Jarcewo- ul. Kasztanowa i Szkolna od 15.00
29    grudnia - piątek - Chojniczki lewa strona od 15.00
30    grudnia- sobota-  Chojniczki prawa strona od 10.00
2    stycznia- wtorek - Chojniczki ul. Urocza, Spokojna, Łagodna, Miła, Pogodna -Charzykowy ul. Jagodowa, Poziomkowa od 15.00
3    stycznia - środa - Stary Młyn, Funka Ujęcie Wody, Funka Wieś, Bachorze od 15.00
4    stycznia - czwartek - Wolność, Bytowska 1i1a
5    stycznia - piątek — Spokojna, Wrzosowa, Sosnowa, Podleśna, Wichrowe Wzgórza Szafirowa, Szmaragdowa od 15.00
6    stycznia - sobota - Kossaka i Matejki od 12.30
7    stycznia -niedziela - Żwirowa i Reja od 13.00
8    stycznia - poniedziałek - Turystyczna, Stawowa, Olchowa od 15.00
9    styczni - wtorek- Pod Strzechą, Kalinowa od 15.00
10    stycznia — środa - Willowa, Grzecy, Pogodna od 15.00
11    stycznia-czwartek -Akacjowa, Jeziorna, Czarna Droga, Komarowa, Agroturystyczna od 15.00
12    stycznia - piątek -Klonowa, Świerkowa, Leśna, Lipowa, Brzozowa od 15.00
13    stycznia - sobota- Kormoranów, Jaskółcza, Łabędzia, Kasztanowa, Wczasowa, Trawiasta, Tatarakowa, Łąkowa, Kaczeńców od 10.00
14    stycznia - niedziela - Żurawinowa, Długa numery parzyste od końca do 72, Wąska od 13.00
15    stycznia- poniedziałek — Fiołków, Bratków, Astrów, Różana od 15.00
16    stycznia - wtorek - Długa od nr 40 do 2 od 15.00
17    stycznia -środa- Długa od nr 42 do 70, Szkolna, Widokowa, Gimnazjalna od 15.00
18    stycznia — czwartek- Funka bloki od. Godz. 17.00
19    stycznia - piątek-Narcyzów, Tulipanów, Stokrotek od 15.00
20    stycznia - sobota- Działki Zacisze od 10.00
21    stycznia - niedziela -numery nieparzyste od 1 do 51, ul. Żeglarska, Jachtowa, Rybacka od 13.00
22    stycznia- poniedziałek- Jarzębinowa,Dębowa,Jaworowa,Bukowaod 15.00
23    stycznia - wtorek - Długa numery nieparzyste od końca do numeru 53, ul. Krótka i Szeroka od 15.00
24    stycznia - środa - Św. Alberta, Św. Wojciecha, Polna, Jasna i Słoneczna od 15.00
25    stycznia — czwartek -Działki Metalowiec od ul. Bytowskiej do Placu Zabaw od 15.00
26    stycznia — piątek Działki Metalowiec od Placu Zabaw do końca ogrodów w stronę Charzyków od 15.00

Osoby, które chcą po raz pierwszy przyjąć kolędę, proszę o zgłoszenie się w zakrystii lub biurze parafialnym.
W przypadkach losowych plan ten może ulec zmianom, o których na bieżąco będę informował w czasie ogłoszeń parafialnych w każdą niedzielę.